Pro4Media

MOC Barco HDF jest z nami!

Jako jedyni w Polsce i jako jedni z pierwszych w całej Europie posiadamy już w swojej bazie sprzętowej projektory Barco HDF o mocy 26 000 lumenów.
To sprzęt idealny na każdy duży event. Fachowcy Barco, bazując na swoim doświadczeniu w projektowaniu sprzętu najwyższej klasy, skonstruowali kompletnie nowy produkt spełniający wszystkie potrzeby rynku eventowego.
Projektory Barco HDF-W26 są wyposażone w innowacyjną i unikatową funkcję FLEX, która pozwala na stopniowanie siły światła w zakresie od 18 000 do 26 000 lumenów. Pokażą wyraźny obraz nawet w jasnym otoczeniu.
Dzięki technologii 3-chip DLP, ksenonowej lampie i projekcji opartej na nowym kontrastowym silniku optycznym, Barco HDF-W26 gwarantuje wyraziste obrazy o bogatych kolorach.
Projektorem można świecić na dowolne kształty: trójkąty, koła czy sześciany, bez użycia dodatkowych urządzeń zewnętrznych. Funkcja Warping pozwala na automatyczną korekcję obrazu całej geometrycznej powierzchni zakrzywionej.
Projektory Barco HDF-W26 są w pełni gotowe do wyświetlania stereoskopowej projekcji 3D. Zostały także wyposażone w wysokiej klasy procesor ImagePro ze skalerem Athena, który pozwala dowolnie zarządzać różnymi wejściami i wyjściami sygnałowymi.
Dzięki najwyższej dostępnej w Polsce rozdzielczości 1920 x 1200 można wyświecać wielkoformatowe projekcje o bardzo ostrym i wyraźnym obrazie.
Dodatkowym atutem projektora HDF-W26 jest możliwość bezprzewodowego sterowania poprzez telefon lub komputer typu tablet, co pozwala na zdalne sterowanie projektorem bez potrzeby przejazdów i bezpośredniego obsługiwania projektora.
HDF-W26 ma wbudowany kolorowy ekran LCD, dzięki czemu nie musimy wyświetlać menu na powierzchni świeconej podczas pracy projektora.
Projektory HDF-W26 mają pełną rotację tzn. mogą pracować w różnym położeniu: zaświecą poziomo na ekran czy budynek a także pionowo na ścianę lub sufit.
W projektorach HDF zostały zastosowane najnowocześniejsze układy optyczne oraz układy zarządzania projektorem. Same urządzenia zbudowane są z wymiennych modułów. To projektory najcichsze w swojej klasie.
Projektory Barco HDF-W26 można wypożyczać od 25.10.2012 w PRO4MEDIA. Polecamy! Satysfakcja gwarantowana!