Pro4Media

Targi Event 2011

W tym roku po raz drugi wystawialiśmy się na Targach Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów. Tegoroczna edycja odbyła się w Centrum MT Polska w Warszawie 5 i 6 października.

Targi Event to wydarzenie skierowane wyłącznie do branży eventowej. Sprzyja nawiązywaniu kontaktów pomiędzy dostawcami produktów, technologii i usług, a ich odbiorcami - organizatorami wydarzeń.

Nasze stoisko znalazło się w sektorze technik eventowych. Podobnie jak w ubiegłym roku, w tym również postawiliśmy na wykorzystanie naszych zasobów technicznych w niestandardowy sposób. Nasze 36-cio metrowe stoisko podzieliliśmy na trzy części: z jednej strony umieściliśmy ścianę bezszwową NEC, z drugiej projekcję mappingu 3d, a na pozostałej powierzchni zaaranżowaliśmy miejsce do spotkań.

Prostą ścianę złożoną z ekranów bezszwowych NEC zamieniliśmy na zestaw nieregularnie rozłożonych w płaszczyźnie modułów. Taki sposób zestawienia poszczególnych elementów pozwala na wielorakie wyświetlanie obrazów, zupełnie tak samo, jakby były one połączone w klasyczny sposób. Odmiennie jednak należy takim rozłożonym na części obrazem zarządzać. Takie zarządzanie zapewnił nam system Watchout, wypuszczając raz oddzielne zdjęcia, innym razem animację łączącą wszystkie elementy w jedną całość.

Staranne przygotowanie stoiska i wyposażenie go w technologie multimedialne było jednak tylko sposobem na pokazanie ułamka naszych możliwości. Najważniejsze były oczywiście rozmowy z naszymi Klientami - zarówno tymi, z którymi współpracujemy, jak i tymi, z którymi współpracować za chwilę będziemy - bo jesteśmy przekonani, że wszyscy, którym zależy na jakości organizowanych  eventów, prędzej czy później znajdą do nas drogę.