Pro4Media

Microsoft Technology Summit 2013

Ósma edycja konferencji Microsoft Technology Summit odbyła się w Warszawskim Centrum EXPO XXI w październiku 2013. Dla PRO4MEDIA to szósta edycja, której techniczne zaplecze zapewniła na zlecenie agencji Event Partners.

Konferencja MTS to niewątpliwie jedno z największych wydarzeń w branży IT 
w Europie Środkowej. Microsoft Technology Summit 2013 to wielkie nazwiska oraz niezwykła wiedza techniczna i technologiczna. Eksperci, o których w tej branży zawsze jest głośno, kilkadziesiąt godzin wykładów i warsztatów w gronie wybitnych specjalistów z Polski i zagranicy oraz doskonała platforma do wymiany pomysłów. Wszystko, czego pragnie 3 000 poszukujących inspiracji geek’ów IT.

Nietrudno sobie wyobrazić, jak ogromnej ilości urządzeń, kabli i konstrukcji trzeba, by “ubrać” cztery hale Centrum Expo XXI. Multimedia, oświetlenie, nagłośnienie, infrastruktura prądowa to imponujące wielkości i wartości. Cały ten sprzęt to jednak tylko połowa sukcesu - nie zadziałałby bez udziału ludzi.

Realizacja MTS wymaga ogromnej wiedzy i sprawnego działania, a także przemyślanej logistyki. Wszystkie te kryteria dobrze zna PRO4MEDIA, od lat zapewniając techniczną obsługę całego wydarzenia. Najważniejsza jest praca poprzedzająca event – precyzyjne planowanie przynosi wymierne efekty w trakcie realizacji. Perfekcyjna organizacja daje spokój ekipie, agencji i klientowi. Taki był MTS 2013.

Zapraszamy do obejrzenia FILMU i zdjęć z realizacji >>>