Pro4Media

PRO4MEDIA odkrywa dla Polski 3D mapping na muralu!

Polska reklama odkrywa nową kategorię promocji produktu – z pogranicza videomappingu 3D i video billboard‘u. Po raz pierwszy w Polsce można było obejrzeć projekcję na muralu! PRO4MEDIA, używając najnowszego sprzętu Barco, zapewniła całą techniczną obsługę tych niezwykłych pokazów.
Doskonała jakość animacji była gwarantowana przez projektory Barco w obydwu miejscach realizacji. W Poznaniu PRO4MEDIA użyła najsilniejszego eventowego projektora na świecie - Barco HDQ 2K40; w Warszawie - dwóch projektorów HDF W26. Projektory te są zaledwie częścią najnowszego profesjonalnego zaplecza multimedialnego PRO4MEDIA
Murale w Warszawie i Poznaniu były malowane w czasie procesu tworzenia animacji, aby zapewnić najwyższą precyzję. Przesunięcie nawet o jeden centymetr mogło mieć wpływ na końcowy efekt projekcji.
Centrum miasta, mury budynku, zazwyczaj postrzegane jako statyczny obraz malowany ręką artysty, nagle okrywa się blaskiem kolorów i zaczyna się poruszać. Zatrzymuje przechodniów, zachwyca kierowców. Skoda została pokazana w bardzo dobrym, zupełnie nowym świetle!

Zapraszamy do obejrzenia filmu i zdjęć z realizacji >>>